Sivas Nakliyat

Sivas Parsiyel Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Taşımacılık komple ve parsiyel olmak üzere iki çeşittir. Komple taşımacılık, bir aracın tamamının aynı firmanın yükü ile dolu olmasıdır. Parça taşıma ise yani parsiyel taşımacılıkta ise araç birden çok müşterinin yükü ile doldurulur ve ücreti ise malzeme boyutu, ağırlığı ve adet sayısına göre belirlenir. Yüklerin araca yüklenmesi ve araçtan indirilmesi esnasında büyük bir titizlik ve özen gösterilerek çalışılır. Parsiyel taşımacılık kara, hava, deniz ve demir yolu taşımacılığı olarak 4 ana gruba ayrılır ki, bunu yolculuğun nerede yapılacağı belirler. Deniz ve demir yolu taşımacılığında konteynırlar kullanılırken, hava yolu taşımacılığında kargo uçakları taşımacılık görevini üstlenir. Kara yolu taşımacılığında ise araç filoları görevi devralır.

Parsiyel Taşıma

Sivas parsiyel taşıma şirketi olarak  belirlediğimiz güzergâh üzerindeki il ve ilçelerin yüklerinin taşınması görevini büyük bir titizlik ve profesyonellikle yerine getiriyoruz.

Sivas kuru yük taşımacılığı şirketi olarak müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için en ufak bir hataya yer olmaksızın taşımacılık görevini hız kesmeden başarıyla ve büyük bir güvenle devam ettiriyoruz. Bir firma için parsiyel taşımacılık yapan işletmeler her yönden büyük bir avantaj sağlamaktadır. Örneğin bir firmanın tedarik edeceği malı almak için haftanın bir gününü ayırıp bakımları,  ruhsat ve muayeneleri tam olan bir araç ayarlaması gerekir. Bu aracı kullanabilecek SRC belgesi ve uzun araç ehliyetli bir şoför eşliğinde, yakıt alarak yola çıkılır. Şoför gece dönemez ise otelde kalması, yeme, içmesi gibi masraflar ile yolda olası trafik cezaları da eklenince oldukça külfetli bir iş halini almaktadır. Oysaki bir telefonla vereceğiniz tedarikçi adresi ile malzemeniz büyük bir güvenle kapınıza kadar gelmektedir.

İstanbul Sivas Arası

İstanbul Sivas Nakliyat firması olarak İstanbul’dan Sivas’a kadar yol üzerindeki il ve ilçelerin yüklerini taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. 

Sivas İstanbul nakliyat Sivas’tan İstanbul’a kadar parsiyel kuru yük taşımacılığına ihtiyaç duyan tüm firmalar için en doğru taşıma firmalarındandır. Sizlerin de kuru yük parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bir telefon uzaklığında olan firmamıza web sitelerindeki adresimizden ulaşarak destek alabilirsiniz.